سایت معلولین ایران (سما)- پارا المپیک
مظلومی: هدف گذاری فدراسیون افزایش تعداد مدال طلا است

حذف تصاویر و رنگ‌ها  | تاریخ ارسال: ۱۳۹۷/۷/۱۸ |  ارسال‌کننده: تقی زاده | 
مظلومی: هدف گذاری فدراسیون افزایش تعداد مدال طلا است

رییس فدراسبون نابینایان و کم بینایان با ابراز رضایت از نتایج ورزشکاران نابینا گفت:طبق هدف گذاری فدراسیون ما برای افزایش شمار مدال ها به جاکارتا آمدیم.

به گزارش خبرنگار اعزامی ایسنا به جاکارتا، محمدرضا مظلومی در حاشیه مسابقات جودو نابینایان به خبرنگار ایرنا گفت: هدف گذاری ما برای افزایش تعداد مدال طلا از نخستین دوره  بازی های پاراآسیایی آغاز شده و بر مبنای این راهبرد توانستیم رنگ مدال ها از سه طلای گوانژو به هفت مدال در اینچئون تغییر دهیم و امیدوارم  در این دوره تعداد مدال نابینایان به بالای عدد ۱۰ برسد.

وی با ابراز رضایت از نتایج ورزشکاران نابینا در روزهای گذشته گفت: امیدوارم درخشش این ورزشکاران در روزهای گذشته امروز با مدال های شطرنج و جودو نابینایان و کم بینایان تکمیل شود و رنگ مدال ها نیز طلایی باشد.
رییس فدراسیون نابینایان و کم بینایان در زمینه هدف گذاری  این فدراسیون برای پارالمپیک۲۰۲۰  گفت: تاکنون مدال طلای این تورنمنت ( پارالمپیک)  از سوی ورزشکاران نابینا کسب نشده اما با رویه کنونی احتمال کسب مدال در توکیو وجود دارد.

او در پایان با اشاره به نگاه یکسان  به ورزشکاران تحت نظر فدراسیون جانبازان و معلولان و ورزشکاران نابینا گفت: هیچگونه تبعیضی وجود ندارد زیرا تمام اعضای کمیته پارالمپیک و ورزشکاران با یک هدف واحد و برای اعتلای نام ایران عزیز تلاش می کنند.

 
نشانی مطلب در وبگاه سایت معلولین ایران (سما):
http://idp.ir/find.php?item=1.87.17922.fa
برگشت به اصل مطلب