سایت معلولین ایران (سما)- پارا المپیک
جوانمردی: امیدوارم این طلا یک تلنگر باشد/ در ۱۰ متر بادی هم مدال می‌گیرم

حذف تصاویر و رنگ‌ها  | تاریخ ارسال: ۱۳۹۷/۷/۱۶ |  ارسال‌کننده: تقی زاده | 
جوانمردی: امیدوارم این طلا یک تلنگر باشد/ در ۱۰ متر بادی هم مدال می‌گیرم

قهرمان کشورمان در پاراآسیایی ۲۰۱۸ گفت: امیدوارم مدال طلایم تلنگری برای مسوولان کشور باشد تا شرایط بهتری را برای ورزشکاران در رشته تیراندازی فراهم کنند.

به گزارش خبرنگار اعزامی ایسنا به جاکارتا، ساره جوانمردی پس از کسب مدال طلا در ماده ۵۰ متر خفیف (میکس) گفت: همواره رکوددار و قهرمانان این رشته از کشورهای کره جنوبی و چین بودند اما ۴، ۵ سالی است که توانسته‌ایم این مدال را از چنگ‌شان دربیاوریم.

او اضافه کرد: خدا را شکر می‌کنم یک پاراآسیایی دیگر هم گذشت و حداقل در رشته ۵۰ متر توانستم برای کشورم مدال طلا کسب کنم. بار دیگر ثابت شد با بضاعت کم و اندک از جمله نبود فشنگ کافی برای تمرین یا معضلات دیگری که در شرایط اقتصادی داریم، باز هم می‌توانیم برای کشورمان افتخارآفرینی کنیم. امیدوارم این مدال طلا تلنگری برای مسوولان ورزش کشور باشد تا شرایط بهتری را فراهم کنند و کسب مدال طلا در پارالمپیک ۲۰۲۰ نیز تکرار شود.

جوانمردی در مورد سایر مسابقاتی که در آن شرکت خواهد کرد، گفت: در این دوره تنها در دو ماده شرکت خواهم کرد. ۵۰ متر خفیف که در آن توانستم مدال طلا را کسب کنم و ۱۰ متر بادی که اگر مردم دعایم کنند، در مسابقه فردا در ۱۰ متر بادی نیز دل‌شان را شاد خواهم کرد.

قهرمان پاراآسیایی جاکارتا در رشته ۵۰ متر میکس در پایان در مورد احتمال جابه‌جا کردن رکورد در ۱۰ متر بادی اظهار کرد: نمی‌توانم قولی در این مورد بدهم. شاید گفتن این که مدال می گیرم راحت‌تر باشد. در تیراندازی نمی‌توان قول داد اما مطمئن باشید برای شاد کردن دل مردم ایران تمام تلاشم را به کار می‌گیرم و ان‌شاءالله اتفاق خوبی در نهایت رخ بدهد.

 
نشانی مطلب در وبگاه سایت معلولین ایران (سما):
http://idp.ir/find.php?item=1.87.17909.fa
برگشت به اصل مطلب