[صفحه اصلی ]    
:: کنوانسیون قانون حقوق معلولین اخبار اختصاصی IDP سخن هفته گزارش ::
بخش‌های اصلی
خانه::
پژواک::
اخبار::
کنوانسیون::
قانون حقوق معلولین::
سازمان های معلولین::
عضویت در سایت::
برقراری ارتباط::
پست الکترونیک::
پیوندها::
خبرخوان (RSS)::
آلبوم تصاویر::
::
جستجو در پایگاه

جستجوی پیشرفته
دریافت اطلاعات پایگاه
نشانی پست الکترونیک خود را برای دریافت اطلاعات و اخبار پایگاه، در کادر زیر وارد کنید.
آخرین مطالب بخش
:: ارتباط گلبول های سفیدخون در مغز و ریسک ابتلا به شیزوفرنی
:: فعالیت۲۷۰ مرکز مشاوره ژنتیک در کشور
:: ۳ تا ۵ درصد دانش آموزان کشور کم شنوا هستند
:: رادیو برای ناشنوایان شنیدنی شد
:: به کارگیری روش بومی ترمیم زخم پای دیابتی با «لارو» مگس
:: برگزاری چهارمین نمایشگاه بین المللی تخصصی تجهیزات و خدمات توانبخشی معلولان و جانبازان و سالمندان
:: برگزاری نخستین کارگاه آموزش «اصول مشاوره همسانی» در کشور با ابتکار شبکه تشکل‌های نابینایان و کم‌بینایان چاووش و میزبانی انجمن باور
:: هادیزاده: هدفمان کسب ۷ مدال طلای نابینایان و کم‌بینایان در جاکارتاست
:: دهقانی: به دنبال پاداش مدال پاراآسیایی برای تأمین مخارج زندگی‌ام هستم‌
:: ایجاد رشته موسیقی ویژه دانش‌آموزان نابینا برای اولین بار در کشور
:: کاروان جانبازان و معلولان در ۴ گروه راهی جاکارتا می‌شود
:: آمادگی اتوبوسرانی تهران به مناسبت بازگشایی مدارس
:: پایان رقابت های سنگنوردی قهرمانی رده های سنی کشور در قزوین
:: والیبال نشسته شهرداری ورامین با هدف قهرمانی راهی لیگ برتر می شود
:: قهرمانی علیپور در مسابقات سنگنوردی قهرمانی جهان
نظرسنجی
آیا از مطالبی که در سایت استفاده می شود رضایت دارید؟
بله
تا حدودی
نه
خیلی کم
خیلی زیاد
   
خبرخوان
پس از دریافت خبرخوان آر اس اس می توانید با کپی کردن آدرس RSS و یا کشیدن لوگوی نارنجی رنگ  UniRSS به داخل خبرخوان خود مشترک سایت معلولین ایران شوید.
:: ایران با ۲۰۹ ورزشکار در بازیهای پاراآسیایی جاکارتا ::
 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۷/۵/۲۸ | ارسال‌کننده: تقی زاده | 
ایران با ۲۰۹ ورزشکار در بازیهای پاراآسیایی جاکارتا
هادی رضایی، سرپرست کاروان ایران در سومین دوره بازی های پاراآسیایی، از پایان ثبت نام ورزشکاران برای حضور در این رقابت ها خبر داد و اسامی ورزشکاران اعزامی کشورمان در ۱۳ رشته ی ورزشی را اعلام کرد.

به‌ گزارش ‌ایسنا، هادی رضایی،  سرپرست کاروان ایران در سومین دوره بازی های پاراآسیایی، به روابط عمومی کمیته ملی پارالمپیک، اظهار کرد: در سومین دوره بازی های پاراآسیایی، ایران در بخش جانبازان و معلولان در ۱۰ رشته و در بخش نابینایان و کم بینایان در شش رشته حضور دارد که در سه رشته دوومیدانی، شنا و دوچرخه‌سواری در هر دو بخش جانبازان و معلولان و نابینایان و کم بینایان نماینده داریم و در مجموع ۱۳۶ ورزشکار در بخش آقایان و ۷۳ ورزشکار در بخش بانوان از  کشورمان در این بازی‌ها  شرکت می کنند.

سرپرست کاروان ایران در بازی های پاراآسیایی جاکارتا ، بیان‌ کرد:  اسامی منتشر شده بر اساس آخرین ثبت نام انجام شده اعلام می‌شود  و بدیهی است  ورزشکارانی که تا زمان اعزام به بازی ها شرایط مطلوب خود را از  دست بدهند، از لیست حذف خواهند شد اما  دیگر امکان افزوده شده نفر جدید وجود ندارد.

کاروان اعزامی کشورمان ۱۰ مهر ماه تهران را برای شرکت در سومین دوره بازی های پاراآسیایی ترک می‌کند  و رقابتها نیز از ۱۴ تا ۲۳ مهر ماه برگزار خواهد شد.

اسامی ورزشکاران ایران در پاراآسیایی جاکارتا:

بسکتبال باویلچر

آقایان

ورزشکاران:
سامان بلاغی اینانلو، محمد محمدنژاد، مرتضی ابراهیمی، مرتضی عابدی، محسن طلوعی تمرداش، حسن عبدی، عادل طرفی منشدی، عبدالجلیل قرنجیک، حکیم منصوری، محمدحسن سیاری، وحید سعادت پور مقدم، امید هادی اظهر

کادر فنی: محمدرضا دستیار (سرمربی)، مازیار میرعظیمی (مربی)، مسعود فلاح (تکنسین)
سرپرست: حمید علی صمیمی


بانوان

ورزشکاران:
مهسا سعادت زیندانلو، فتانه پورآت، ناهید کرمی کوشکک، لیلا عباسی، ندا فراستی، سحر حیدری، سمیه کهزادپور، زهرا حبیبی پرعلی، لیلا ملکی، مهدیه خاکباز علی آباد، رقیه امیری، ثریا نوری

کادر فنی: آذر همایون پور (سرمربی)، مهری یوسف زاده ثانی (مربی)
سرپرست: بتول مشرف جوادی

بوچیا

ورزشکاران:
فهیمه عباسی، بهروز بربرمقدم، راضیه کاظم پور پیربازاری، علی اصانلو، مریم ملکی فلاح، فرشید استجلو

کادر فنی: افسانه علیپور توچائی (مربی بانوان)، وحید نیک فرجام (مربی آقایان)، کلثوم بافضل حسن بلبل (پرستار بانوان)، حیدر مهدی زاده دایو (پرستار آقایان)، فرحناز قاسمی (همراه فنی)، بهرام موحدی (همراه فنی)

سرپرست: سید مسعود طباطبائیان

تنیس روی میز

ورزشکاران:
الهام چزانی، مریم علیزاده مهدی محله، حسن جانفشان، مجید عربی، مهدی معصومی یخدانی، جواد فولادی طرقی

کادر فنی: مهدی آرمندنیا (مربی)، زهرا بیگم میربابایی (مربی)
سرپرست: مجتبی قربان حسنی

تیروکمان

ورزشکاران: زهرا نعمتی، غلامرضا رحیمی، هادی نوری، سمیه عباسپور، مجید کاکوش، پوریا جلالی پور، راضیه شیرمحمدی، محمدرضا زندی، علی سینا منشازاده

کادر فنی: مجید کهتری (سرمربی)، جبرائیل عبادی (مربی)، لیلا سخائی فر (مربی)
سرپرست: جهانگیر فدایی گوراب زرمخی

تیراندازی

ورزشکاران:
ساره جوانمردی، مجید اردشیر فلاح، سمیرا ارم، زهرا غلام زاده پستکی، معصومه خدابخشی، رقیه شجاعی، عالیه محمودی کرد خیلی

کادر فنی: یوسف آجورلو (مربی)، مهرنوش امینی نجف آباد (سرمربی)، زهرا علی بیگی (تکنسین)
سرپرست: سیما لیموچی

جودو
ورزشکاران:
محمدرضا خیرالله زاده ورزی، احسان موسی نژاد کارمزدی، سید امید جعفری، سید میثم بنی طبا خرم آبادی، رضا غلامی، علیرضا خجسته، وحید نوری

کادر فنی: محمدرضا حاجی یوسف زاده (سرمربی)، فرهاد معابی نوروز آبادی (مربی)
سرپرست: محمدرضا محمود خانی

دوومیدانی

ورزشکاران:
یونس سیفی پور، مهدی علیزاده، سیامک صالح فرج زاده، سجاد محمدیان، اسداله عظیمی، حامد امیری، فرزاد سپه وند، علیرضا قلعه ناصری، علیرضا مختاری همامی، محسن کائیدی، علی امیدی، علی الفت نیا، هاشم رستگاری مبین، محمد الوان پور، بتول جهانگیری، پروین مقدم، الناز دارابیان اقدس، هاشمیه متقیان معاوی، مهناز امینی نوگورانی، حسن دهقانی، هادی کائیدی، مهران نیکوئی مجد، عارف بهاروند، صادق بیت سیاح، علی محمد یاری، جاوید احسانی شکیب، هرمز صیدی کزپونجی، عبدالرضا جوکار، امان اله پاپی، داوود علی قاسمی، کامران یزدی، احمد اجاقلو، پیمان نصیری بزنجانی، فرشته مرادی مقدم، مرضیه صدقی سقین سرا، عشرت کردستانی، ژیلا یوسفی، فائزه کرمانی، الهام صالحی، زهرا شاه محمدی، محمدرضا احمدی، علی بیت سیاح، آرش سلطانی، محسن مجیدی جمال آبادی، شهرام حسن پور، جواد حردانی، خالد حضیری حمادی، محمد خالوندی، فرهاد کهریزی، مبین رکیده، سارا احمدزاده خانیانی، سولماز بازرگان، شهلا حدیدی، زهرا برناکی، جلیل باقری جدی، آرزو رحیمی، سعیده عبدالهی، سید علی اصغر جوانمردی، حسین خرسند امیری، امین عبدل پور، حمید صمدیان پور، سامان پاکباز، آریان لطفی، مسعود حیدری، نور محمد آرخی، علیرضا فرح، حمید اسلامی، علی الهی، وحید علی نجیمی، محمد مشهدیان خوزانی، امید ظریف صنایعی، میکائیل دیانی، سید عرفان حسینی لیراوی، امیر خسروانی، مهدی اولاد، علی شمشیری، هاجر صفرزاده قهدریجانی، حکیمه گودرزی، هاجر تکتاز، عذرا مهدوی کیا، راضیه محمودی، بهزاد عزیزی، ناصر حسن پور، حسین صالحی منش (ورزشکار دونده همراه)

کادر فنی (مربیان): هرمز رادصادقی نیا، ماشااله طاهری، مهدی فارسی، مصطفی بهرامی، ابراهیم مومنی خراجی، نصراله احدی پرست، رسول کیانی آذر، فیروز کاظم زاد رائف، امیر حاجی زاده، محسن عزیز نژاد، الهه شیعه، شیرین یزدانی، ماهروخ مرادی، زهرا کرم زاده، لیلا صفری سهرفروزانی، سهراب اسدی شیراز، محسن پاکباز، مهدی موسوی، مهرداد بیابانی
سرپرستان: بهمن رضائی فرعی (مربی و قائم مقام سرپرست دو و میدانی در بخش جانبازان و معلولین)، علی اصغرهادی زاده (قائم مقام سرپرست دو و میدانی در بخش نابینایان و کم بینایان)، بهروز برجسته محبی (سرپرست کل دو و میدانی)

دوچرخه سواری

ورزشکاران: مهدی محمدی، بهرام سلیمانی سروستانی، صابر رحیم پور جان باز، طاهر مقدم، سینا امیر علائی (ورزشکار جلوران)

کادر فنی: فرهاد عصفوری (سرمربی)، علیرضا مکوندی (تکنسین)
سرپرست: عباس باغستانی

شطرنج

ورزشکاران: ملیحه صفایی، زهرا محمدی راد، لیلا زارع زاده شهرک، فریبا زنده بودی، عاطفه نقوی مندی، فاطمه برقول، حسنعلی قدیری بیدهندی، مهدی رومی فرد، عرفان محمد علیزاده لشکری، علیرضا قورچه بیگی، امید کریمی، مجید باقری

کادر فنی: علی اکبر هدهدی (سرمربی آقایان)، بهروز مرادی (مربی)، شادی پری در (سرمربی بانوان)، منا سلمان ماهینی (مربی)
سرپرست: علیرضا صفارزاده

شنا
ورزشکاران:
شاهین ایزدیار، علیرضا جلیلی، علی محمودخانی، محمدرضا رهبری، محمد حسین کریمی جهان آبادی، سید مهدی میر دهقان بنادکی

کادر فنی: مهدی ضیائی بشیرزاد (مربی)، حمید شریفیان (مربی)، محمد اسماعیل فرح بخشی (مربی)، عباس صادقیان (پرستار)
سرپرست: احمد ارشدی خزاقی

گلبال

آقایان

ورزشکاران: محمد سرنجی استرکی، مصطفی شهبازی یاجلو، محمد منصوری حسن آبادی، محسن جلیلوند شیرخانی تبار، حسن جعفری، مجید فلاح

کادر فنی: مهدی نباتی (سرمربی)، محمد ابراهیم زاده مطلق (مربی)، کاوه عزیزی (همراه)
سرپرست: محمدرضا مظلومی

بانوان

ورزشکاران: سمیرا جلیلوند شیرخانی تبار، زینب قنبری، مریم جعفر زاده طرهانی، طیبه استکی اورگانی، مریم حسام آبادی، فاطمه قمصری جونیانی

کادر فنی: لیلا نعیم آبادی (سرمربی)، زهره ابراهیمی (مربی)
سرپرست: فاطمه رخشانی

والیبال نشسته

آقایان

ورزشکاران: داوود علیپوریان، صادق بیگدلی، مهدی بابادی، رمضان صالحی حاجیکلایی، مرتضی مهرزاد سلاکجانی، مجید لشکری صنمی، حسین گلستانی، میثم علیپور، حسین فرزانه، محمد نعمتی، عیسی زیراهی، محمدرضا سبحانی نیا

کادر فنی: هادی رضایی گرکانی (سرمربی)، علیرضا معمری (مربی)، بهمن تارویردی زاده (مربی)
سرپرست: علی کشفیا

بانوان

ورزشکاران: معصومه زارعی بروتی، ندا پنجه باشی، زهرا دانای طوس، بتول جعفریان ارجاس، فاطمه جهانی، بتول خلیل زاده فرسنگی، نسرین فرهادی، معصومه شجراتی، زینب ملکی دیزیچه، فرزانه حیدری، مهری فلاحی دریاکناری، زهرا نجاتی عارف

کادر فنی: فریبا سلیمانی (سرمربی)، مریم ایرانمنش (مربی)
سرپرست: رقیه اله کرمی

وزنه برداری
ورزشکاران:
سیامند رحمان، امیر جعفری ارنگه، سیدحامد صلحی پور اونجی، منصور پورمیرزایی، سید یوسف یوسفی پاشکی، علی اکبر غریب شی، حمزه محمدی، نادر مرادی، سامان رضی

کادر فنی: علی اصغر رواسی (سرمربی)، غلامرضا آستارکی (مربی)
سرپرست: محمد تابع

 
  
تسهیلات مطلب
سایر مطالب این بخش سایر مطالب این بخش
نسخه قابل چاپ نسخه قابل چاپ
ارسال به دوستان ارسال به دوستان


CAPTCHA code
::
دفعات مشاهده: 40 بار   |   دفعات چاپ: 4 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر
سایت معلولین ایران (سما) Iranian disabled people
تماس با سردبیر :info@idp.ir
Persian site map - English site map - Created in 0.06 seconds with 50 queries by YEKTAWEB 3755