[صفحه اصلی ]    
:: کنوانسیون قانون حقوق معلولین اخبار اختصاصی IDP سخن هفته گزارش ::
بخش‌های اصلی
خانه::
پژواک::
اخبار::
کنوانسیون::
قانون حقوق معلولین::
سازمان های معلولین::
عضویت در سایت::
برقراری ارتباط::
پست الکترونیک::
پیوندها::
خبرخوان (RSS)::
آلبوم تصاویر::
::
جستجو در پایگاه

جستجوی پیشرفته
دریافت اطلاعات پایگاه
نشانی پست الکترونیک خود را برای دریافت اطلاعات و اخبار پایگاه، در کادر زیر وارد کنید.
آخرین مطالب بخش
:: تبعیض‌ها را پایان دهید
:: موانع فرهنگی دیوار میان ما و فرصت‌­های برابر
:: عوارض استفاده غیرمتعارف از هدفون و هندزفری
:: چشمان من شو!
:: لزوم ارائه گزارشی از وضعیت اشتغال معلولان در شهرداری تهران
:: بچه ها به صف؛ اینجا تفاوت بی‌ تفاوت!
:: بسیاری از پارک‌ها و خیابان‌های گناباد معلول‌آفرین است
:: برنامه‌های کتابخانه ملی برای نابینایان
:: نوشتن با چشمان بسته
:: دل من چشم نمی‌خواهد
:: سالن سپید دانشگاه قم؛ همیار آموزشی روشندلان
:: وقتی فناوری چشم نابینایان می‌شود
:: کم توان جسمی و جانبازان و معلولان مناسب سازی شد.
:: بازدید رایگان جانبازان و معلولان از موزه‌ها
:: تنها صداست که می‌ماند
نظرسنجی
آیا از مطالبی که در سایت استفاده می شود رضایت دارید؟
بله
تا حدودی
نه
خیلی کم
خیلی زیاد
   
خبرخوان
پس از دریافت خبرخوان آر اس اس می توانید با کپی کردن آدرس RSS و یا کشیدن لوگوی نارنجی رنگ  UniRSS به داخل خبرخوان خود مشترک سایت معلولین ایران شوید.
:: نتایج نمایندگان ایران در روز نخست جام‌جهانی اسکی معلولان ::
 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۶/۱۱/۱ | ارسال‌کننده: تقی زاده | 
نتایج نمایندگان ایران در روز نخست جام‌جهانی اسکی معلولان
مسابقات جام جهانی اسکی معلولان در رشته صحرانوردی در آلمان برگزار شد و نمایندگان ایران در کلاسیک ۲۰ کیلومتر به مصاف حریفان خود رفتند.

به گزارش ایسنا، جام جهانی اسکی معلولان در رشته صحرانوردی با حضور 18 ورزشکار از 30 کشور در آلمان برگزار شد و نمایندگان ایران در کلاس‌های ایستاده، نشسته و نابینایان در کلاسک 20 کیلومتر به رقابت پرداختند که در پایان این رقابت‌ها نتایج زیر کسب شد.

حسن میرزاحسینی در کلاس نشسته عنوان سی و ششم را در میان ۴۲ شرکت کننده به دست آورد. در این کلاس «الکساندر داویدوویچ» و «ایوان گولبکوف» از کشور بیطرف و «اندرو سوله» از آمریکا عناوین اول تا سوم را کسب کردند.

ابوالفضل خطیبی و مهدی حسین نژاد نیز در کلاس ایستاده رقابت کردند که خطیبی عنوان بیست و چهارم و حسین نژاد عنوان سی و یکم را کسب کردند. «ولادیسلاو لکومتسف» از کشور بیطرف، «مارک آرندز» از کانادا و «ایلکا تومیستو» از فنلاند به ترتیب اول تا سوم شدند.

الهه قلی فلاح نماینده بانوان ایران در بخش نابینایان شرکت کرد و عنوان دوازدهم را کسب کرد. «میخالینا لیسووا» به عنوان ورزشکار بیطرف، «ساخاننکار» از بلاروس و « النا رمیزووا» به عنوان ورزشکار بیطرف عناوین اول تا سوم را کسب کردند.

مسابقات امروز یک‌شنبه در قسمت پاتیناژ برگزار می شود. ملی پوشان کشورمان روز دوشنبه استراحت خواهند کرد و روز سه شنبه در بخش سرعتی ۱۲۰۰ متر رقابت خواهند کرد.

 
  
تسهیلات مطلب
سایر مطالب این بخش سایر مطالب این بخش
نسخه قابل چاپ نسخه قابل چاپ
ارسال به دوستان ارسال به دوستان


CAPTCHA code
::
دفعات مشاهده: 158 بار   |   دفعات چاپ: 25 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر
سایت معلولین ایران (سما) Iranian disabled people
تماس با سردبیر :info@idp.ir
Persian site map - English site map - Created in 0.05 seconds with 50 queries by YEKTAWEB 3764